Ваша корзина

в корзине нет товаров

г. Харьков, ул. Гв. Широнинцев, 15/46, Пн-Сб: 9:00 - 19:00, Вс: 10:00 - 17:00

(057) 754-74-56; (067) 577-46-91; По вопросам выписки по безналичному расчету, кредиты (067) 577-46-90
Заказать обратный звонок

Оставайся непревзойденным!!!

16 апреля, 2018

 

ЗАЛИШАЙСЯ НЕПЕРЕВЕРШЕНИМ! MSI ПРЕДСТАВЛЯЄ ГЕЙМЕРСЬКУ ЛІНІЙКУ AM4 X470 ДЛЯ НОВИХ ПРОЦЕСОРІВ AMD 

AMD вже презентувала процесори Ryzen II покоління, а компанія MSI — провідний світовий виробник ігрового «заліза» — не забарилася з анонсом материнської плати AMD X470 GAMING. Взявши за основу нову платформу AM4, вона створила модифікації своїх найкращих материнських плат для геймерів-ентузіастів. Серед топових моделей ми побачимо X470 GAMING M7 AC та стильну X470 GAMING PRO CARBON AC, а в масову лінійку увійдуть X470 GAMING PLUS й X470 GAMING PRO. Будь-який геймер матиме змогу підібрати дещо собі до смаку.

 

 

banner frontpage msi.com online_1920x550.jpg

 

ФАЗИ ЖИВЛЕННЯ: ПРОХОЛОДНІШЕ НІЖ БУДЬ КОЛИ

Материнські плати MSI X470 оснащено потужною системою живлення зі збільшеною кількістю фаз. Вона необхідна для роботи новітніх процесорів та кращого їх охолодження — адже з великою потужністю приходить і значний нагрів. Материнські плати лінійки MSI GAMING мають 15 фаз живлення та цифрову силову підсистему, тож здатні забезпечити максимальну швидкодію «заліза» в ігрових ситуаціях.

STORE MI: БУДЬТЕ ШВИДШЕ

У всіх материнських платах серії GAMING на чипсеті X470 реалізовано технологію Store MI — нову розробку AMD, що пришвидшує роботу твердотілих накопичувачів. За її допомогою можна об’єднати кілька SSD в один віртуальний, призначити flash-пристрій основним накопичувачем даних, а також оптимізувати доступ до даних і вести їх постійний моніторинг. Усе це дозволяє підвищити швидкість зчитування/записування даних, а отож і пришвидшити завантаження системи та запуск застосунків.

A-XMP: Автоматичне налаштування в один клік

Функція MSI A-XMP дає змогу встановити оптимальні таймінги та частоту оперативної пам’яті на материнських платах на базі AM4 одним клацанням миші — ще ніколи не було можливості настільки швидко забезпечити її максимальну швидкодію та стабільність роботи. До того ж, з A-XMP можна на повну розкрити потенціал пам’яті DDR4, що працює на високих частотах.

БЕЗЗАПЕРЕЧНА ПЕРЕМОГА: X470 GAMING M7 AC

Стильна й потужна, X470 GAMING M7 AC — нова флагманська ігрова материнська плата MSI на Socket AM4 для ентузіастів — приємно здивує будь-якого геймера, моддера або шанувальника топового комплектовання.

msi-x470_gaming_m7_ac-box.png

M.2 Shield FROZR

Щоби ваші твердотілі накопичувачі не перегрівалися під навантаженням, їх оснащено рішенням M.2 Shield FROZR. Потовщені тепловідвідні пластини M.2 Shield FROZR інтегровано безпосередньо в систему охолодження материнської плати, тож навіть протягом довгих ігрових сесій ваші SSD не будуть надмірно нагріватися і втрачати швидкодію.

Подвійна система живлення CPU 

Подвійний 8-контактний роз’єм дає можливість подавати достатнє живлення, щоби забезпечити максимальну віддачу від багатоядерних процесорів, тож ця материнська плата є найкращим із погляду надійності вибором для вимогливих ігор та екстремального «розгону».

ВИЗНАЧНИЙ ДИЗАЙН: X470 GAMING PRO CARBON AC

Грайте стильно — X470 GAMING PRO CARBON AC має таке ж оформлення, як і інші материнські плати схваленої критиками серії CARBON. Крім того, у ній реалізовано багато корисних геймерам функцій та ексклюзивних технологій.

msi-x470_gaming_pro_carbon_ac-box.png

Mystic Light та Mystic Light Extension

Система світлодіодної підсвітки Mystic Light, керувати якою можна зі смартфона, планшета, або ПК з ОС Windows, підтримує мільйони кольорів і 17 режимів роботи. До того ж, її підтримку у свої пристрої — клавіатури, миші, навушники тощо — уже додали найбільші світові виробники комп’ютерного комплектовання (серед яких Corsair, Cooler Master і Kingston), щоби забезпечити ідеальну синхронізацію підсвітки з материнськими платами MSI.

AMD Turbo USB 3.1 Gen2

Завдяки технології AMD Turbo USB 3.1 другого покоління материнські плати MSI здатні досягати небачених до цього часу швидкостей передачі даних через порт USB та гарантувати стабільність з’єднання з під’єднаними до нього пристроями. А за допомогою режиму X-Boost — власної розробки MSI — роботу ваших накопичувачів можна додатково оптимізувати, щоби досягти ще більшої швидкодії.

Audio Boost 4 з Nahimic 3 та Voice Boost

Технології Audio Boost 4 та Nahimic 3, найліпші аудіокомпоненти, ізольована печатна плата — материнські плати MSI забезпечують найвищу якість звуку. Є тут і інші гарантії чистоти аудіосигналу — екранований аудіочіп та позолочені контакти в роз’ємах. Мікшер VoiceBoost автоматично підлаштовує звуковий баланс так, щоби досягти ідеального співвідношення гучності звуків у грі та голосу в додатках, у яких відбувається спілкування.

ІНШІ ГЕЙМЕРСЬКІ ОСОБЛИВОСТІ

 

Core Boost

Завдяки спеціальній розводці на печатній платі та оптимізованій системі живлення материнські плати MSI забезпечують блискавичну передачу даних до процесора й назад без їх спотворення. А реалізована в них технологія Core Boost не тільки є важливою для підтримки процесорів із великою кількістю ядер, але й забезпечує оптимальні умови для їх роботи на максимальній потужності.

DDR4 BOOST

У нових материнських платах повністю ізольовано схему оперативної пам’яті — у поєднанні з технологією DDR4 Boost це дає змогу забезпечити максимальну швидкодію та стабільність її роботи. До того ж, використання DDR4 Boost підвищує стабільність роботи оперативної пам’яті на вищих частотах у порівнянні з материнськими платами інших брендів.

x470.pngПЕРЕЛІК МОДЕЛЕЙ
X470 GAMING M7 AC
X470 GAMING PRO CARBON AC
X470 GAMING PRO CARBON
X470 GAMING PLUS
X470 GAMING PRO

 

 

ОТЗЫВЫ: 0     Оставить отзыв
Назад к списку